Hakkımızda

Aydın-Er Tasarım A.Ş 2007 yılı itibariyle İDEALSAN adı altında iş makinesi yedek parça imalatı, savunma sanayi, otomotiv yedek parçaları üretimi faaliyetine başlamıştır. Firmamız her yıl sektörde bilinir tanınır hale gelerek her gün kendisine yeni bilgi ve tecrübe katarak büyümeye ve gelişmeye devam etmiştir.

2007-2014 yılları arasında edinmiş olduğumuz tüm bilgi tecrübe ile birlikte 2014 yılı ve sonrasında CNC yüzey işlemeli jantların kullanıma başlanması ile tüm jant onarımı ve CNC yüzey işlemeli jantların işlenmesi konusunda çalışmaya başladık. Ülkemiz ve son kullanıcı adına daha ekonomik olması ve geri dönüşümü konusunda katkı sağlamak amacıyla tüm bilgi ve tecrübemizi kullanarak bu konuda başarı sağladık.

Jant onarımı ve CNC yüzey işlemeli jantların onarımı başlı başına bir sektör haline gelmesi ile 2018 yılında AYDIN ER TASARIM olarak yeni bir yapılanma ve büyüme yoluna girmiş olduk. Bu yeni yapılanma ve büyüme yolunda bünyemize mekanik onarım işini de ekleyerek gücümüze güç katarak büyümeye devem ettik.

İşletmemiz CNC İşlenebilir jantların 14inçten 23inçe kadar tüm ebatlarını ve muhtelif tüm jantları CNC tezgahımızda işleyerek geri dönüşümünü sağlaya bilmekteyiz. Ayrıca diğer boyanabilir alüminyum jantlarında onarımını konusunda uzman ve tecrübeli personelimiz tarafından onarılarak sıfır ayarında geri dönüşümü sağlanmaktadır. Yüzey işlemede kullanılan CNC tezgahlar da işleme yapılabilmesi için ek özel takım ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Dolayısı ile tezgahta belirli iyileştirme ve geliştirme yaparak piyasada bulunan tüm jantların işlenebilmesi için 450 çeşit jant işleme programı kendimiz tarafından yazılarak kullanılmaktadır. Buna bağlı olarak tüm çeşit ve ebattaki jantları geri dönüştürerek ülkemize siz değerli sigorta şirketlerine ve kullanıcıya büyük katkılar sağlamaktayız.

Mekanik aksam olarak direksiyon kutusu, şaft ,dingil, taşıyıcı, aks ve akis, onarım ve hatta spesifik parçalar onarım tamir ve imalatı da olmak üzere firmamız bünyesinde yapılabilmektedir.

SERTİFİKALARIMIZ

ISO 9001

ISO 45001

ISO 14001